Koncerty.xx.pl - Jedyny taki portal koncertowy !!! Relacje, FOTOrelacje, wywiady, promo, imprezy, koncerty w Łodzi. Kluby: Dekompresja, Wytwórnia, Stereo Krogs, Metro, Atmosfera, Badgad Cafe, Luka, Lumubowo, Szafa, Antrakt, DOM, Bukowina, Event Horizon Łódź, Jarmark Łódzki, Zapiecek, Jazzga, Łódź Kaliska, Irish Pub, Iron Horse, Keja Pub, Gniazdo Piratów.

Juwenalia Szczecińskie 2018!

Reklama


 

Już w tym tygodniu w nocy ze środy na czwartek rozpoczynamy największe na Pomorzu Zachodnim studenckie święto – JUWENALIA SZCZECIN 2018!
Jedyny w Polsce Juwenaliowy Bieg nocny rozpocznie się już o 00:01. Biegniemy od Rektoratu Uniwersytetu Szczecińskiego do Rektoratu Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Dla najszybszych i najbardziej nietuzinkowo przebranych osób, organizatorzy wraz z partnerami wydarzenia przygotowali atrakcyjne nagrody.

Od czwartkowego poranka, studenci będą mieli okazję uczestniczyć w Dniu Studenta na terenie osiedla akademickiego przy ul. Chopina oraz na terenie przyległym do akademika “Kordecki”. Będzie okazja do rozpalenia grilla, spotkania ze znajomymi przy muzyce granej przez zaprzyjaźnionych DJ-i oraz wygrania atrakcyjnych nagród podczas konkursów. Punktem kulminacyjnym studenckiej zabawy przy akademiku “Kordecki” będą już tradycyjne zawody w gotowaniu “Płonące Gary”. O godzinie 17:00 w barwnym korowodzie studenci wyruszą spod Kordeckiego, by z rąk Prezydenta odebrać klucze od Miasta! Jak zawsze zapraszamy studentów wszystkich uczelni do przygotowania transparentów nawiązujących do tradycji akademickich, a twórcy najlepszych i najbardziej kreatywnych zostaną nagrodzeni wejściówkami na czwartkowe koncerty.

Piątek – czyli dzień relaksu i zbierania sił na kolejny niesamowity dzień Juwenaliowy w Szczecinie. Ten dzień zaczynamy od JuweCup, czyli turnieju piłki nożnej, który odbędzie się na orliku przy ul. Kołłątaja. W ten dzień będzie można sprawdzić też trzeźwość umysłu podczas grania w szachy na Placu Grunwaldzkim czy spróbować w jak najszybszym czasie wydostać się z pomieszczenia z wieloma zagadkami, czyli Escape Room dostępny na Wydziale Matematyczno- Fizycznym Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Wielkopolskiej 15. Jeśli nie macie jeszcze drugiej połówki na wieczorne koncerty skorzystajcie z Szybkich Randek w klubie Schemat prz ulicy Szwoleżerów 1. Dla osób zajętych i grających na konsoli zapraszamy do Cybermachiny przy ul. Śląska 12 na turniej e-sport. Po całym dniu grania, szukania klucza do wyjścia z pokoju, czy odnajdywania swojej drugiej połówki zapraszamy na niesamowity koncert Zespołu Dżem, Krzysztofa Krawczyka oraz Bass Astral x Igo.

Sobota zapowiada się słonecznie, dlatego ten dzień zaczynamy od wygrzewania się na gorącym piasku plaży miejskiej na Wyspie Grodzkiej. Zabawa rozpocznie się o godzinie 11 od tradycyjnej, szóstej już bitwy na balony z wodą. Przez ostatnie dwa tygodnie studenci dzielnie napełniali ponad 15 tysięcy balonów dla tych kilkunastu minut szaleństwa. Aby życie naszych studentów nabrało jeszcze więcej kolorów przygotowaliśmy kolejną już edycję Splash of Colors. Dla osób spragnionych aktywności fizycznej przygotowaliśmy zajęcia fitness z profesjonalnymi instruktorami oraz grupowy taniec belgijki. Dzień uświetni także występ grupy cheerleaderek wspierającej naszą lokalną drużynę koszykarską King – Wilki Morskie. Osoby preferujące tradycyjne rozrywki plażowe będą mogły wypożyczyć od organizatorów m.in. frisbee, piłkę plażową czy petanque’ę. Przed koncertami nie trzeba wracać do domu, ponieważ przygotowana została kurtyna wodna, aby obmyć się z wrażeń i przygotować się na ostatni dzień koncertowy.

Na niedzielę studenci przygotowali kultowy Piknik Rodzinny i zapraszają rodziny z dziećmi na spokojny dzień, w którym wszyscy możemy wziąć aktywny udział w różnorakich atrakcjach.

 

 

HARMONOGRAM
WYDARZEŃ

CZWARTEK (24.05.2018 r.)
00.01 – Bieg Nocny (Rektorat Uniwersytetu Szczecińskiego)
10.00 – 16.00 – Dzień Studenta
US – ul. Kordeckiego 15
ZUT – ul. Chopina 55
17.00 – Korowód Studencki (ul. Kordeckiego 15 – Urząd Miasta)
18.30 – Koncerty (Łasztownia)
Lao Che, Agnieszka Chylińska, Gromee

PIĄTEK (25.05.2018 r.)
09.00 – 15.00 JuweCup -Turniej Piłki nożnej (Orlik przy ul. Kołłątaja)
10.00 – 16.00 Escape Room (WMF US ul Wielkopolska 15)
11.00 – 16.00 Szachy na Grunwaldzie (Plac Grunwaldzki)
14.00 – 16.00 Szybkie Randki (Schemat ul. Szwoleżerów 1)
15.00 – 18.00 Turniej e-sport (Cybermachina ul. Śląska 12)
18.30 – Koncerty (Łasztownia)
Dżem, Krzysztof Krawczyk, Bass Astral x Igo

SOBOTA (26.05.2018 r.)
11.00 – 17.00 Idziemy na plażę (Wyspa Grodzka)
11.00 – Bitwa na balony
18.30 – Koncerty (Łasztownia)
Paluch, Bonson, Otsochodzi, Dwa Sławy, O.S.T.R

NIEDZIELA (27.05.2018 r.)
11.00 – 16.00 Piknik Rodzinny (Jasne Błonia, teren obok Pomnika Czynu Polaków)

Podoba Ci się ten artykuł ?? Podziel się!

Odpowiedz

*

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com