Koncerty.xx.pl - Jedyny taki portal koncertowy !!! Relacje, FOTOrelacje, wywiady, promo, imprezy, koncerty w Łodzi. Kluby: Dekompresja, Wytwórnia, Stereo Krogs, Metro, Atmosfera, Badgad Cafe, Luka, Lumubowo, Szafa, Antrakt, DOM, Bukowina, Event Horizon Łódź, Jarmark Łódzki, Zapiecek, Jazzga, Łódź Kaliska, Irish Pub, Iron Horse, Keja Pub, Gniazdo Piratów.

Juwenalia Łódzkie Politechniki 2018!

Reklama


 

Juwenalia Politechniki Łódzkiej w tym roku, odbędą się pod piracką banderą, tradycyjnie, jak co roku, nie obędzie się bez wydarzeń towarzyszących, które kreują wyjątkową atmosferę studenckiego święta i pozytywnie nastrajają do finału Juwenaliów, jakim są dni koncertowe 8 i 9 czerwca.

Juwenalia w tym roku zaczynają się już

4 czerwca, kiedy to odbędzie się m.in. turniej w kręgle w kręgielni Król Kul oraz wieczór stand up na dachu Sukcesji, na którym będziemy mieli okazję posłuchać takich standuperów jak Juliusz Sipika oraz Paweł Chałupka. Nie zabraknie również utalentowanych w tej profesji studentów, którzy już teraz walczą o miejsce na scenie podczas tego wieczoru. Po występie przewidziane jest afterparty z DJ, całą imprezę poprowadzi Scooon.

5 czerwca czeka na studentów bieg na orientację, zabawa polegająca na znajomości infrastruktury uczelni i zdobywaniu kolejnych stacji zlokalizowanych w różnych zakątkach kampusów.

6 czerwca wieczorem odbędzie się turniej charakterystyczny dla braci studenckiej zamieszkującej w akademikach, mowa jest tutaj o zawodach we flanki. Gra polega na przewróceniu przy użyciu piłeczki puszki stojącej na środku pola rozgrywki. Drużyna ma za zadanie wtedy wypić w jak najszybszym czasie swój napój niskoprocentowy, jednak, gdy przeciwna drużyna podniesie puszkę, czas jest zatrzymywany. Wygrywa drużyna, która jak najszybciej opróżni swoje puszki. Jest to zabawa ciesząca się ogromnym zainteresowaniem, pozwala na integrację oraz miłe spędzenie czasu w tym jakże wyjątkowym tygodniu!

7 czerwca jak co roku odbędą się klubowe juwenalia, więcej informacji podamy wkrótce 🙂

8 czerwca o godzinie 15:00 spod Rektoratu Politechniki Łódzkiej wyruszy pochód scenek juwenaliowych. Jest to tradycyjne wydarzenie, w którym uczestniczą między innymi reprezentacje domów studenckich oraz przedstawiciele Samorządu Studenckiego. Najbardziej kreatywne występy, które zachwycą jury mają otrzymać nagrody!🏆 Pochód ruszy o godzinie 15:00 i przemierzy ulice Skorupki, Radwańską i al. Politechniki. 🏃

Wieczorem na studentów będą czekać koncerty, wystąpią tacy artyści jak Normalsi, Dwa Sławy i Extazy.

9 czerwca to drugi dzień koncertów, jednak nie można pominąć ważnego wydarzenia, jakim jest Śniadanie Juwenaliowe, za akademikami studenci będą mogli raczyć się żurkiem, który jak wiadomo jest najlepszym sposobem na juwenaliowe problemy 🙂

Pod wieczór ponownie możemy spodziewać się koncertów, na scenie mają pojawić się, między innymi VNM oraz Quebonafide. Juwenalia zakończy wyjątkowy występ DJa Hazela, który cieszy się sporym zainteresowaniem studentów, a zarazem jest przykładem nieszablonowego line-up’u, który urozmaica jeszcze bardziej ten pełny atrakcji tydzień!

 

Gorąco zapraszamy!

 

 

Podoba Ci się ten artykuł ?? Podziel się!

Odpowiedz

*

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com