Koncerty.xx.pl - Jedyny taki portal koncertowy !!! Relacje, FOTOrelacje, wywiady, promo, imprezy, koncerty w Łodzi. Kluby: Dekompresja, Wytwórnia, Stereo Krogs, Metro, Atmosfera, Badgad Cafe, Luka, Lumubowo, Szafa, Antrakt, DOM, Bukowina, Event Horizon Łódź, Jarmark Łódzki, Zapiecek, Jazzga, Łódź Kaliska, Irish Pub, Iron Horse, Keja Pub, Gniazdo Piratów.

Julia Pietrucha FROM THE SEASIDE

Reklama


Organizator: Wytwórnia
Bilety: I pula – 70 zł siedzący z kartą zniżkową / 80 zł siedzący bez karty

Otwarcie drzwi: 18:00
Początek koncertu: 19:00

Julia Pietrucha wyrusza w trasę klubową zatytułowaną FROM THE SEASIDE. Wiosną 2018 roku promować będzie swój najnowszy, drugi w karierze album o nazwie „Postcards From The Seaside”, którego premiera miała miejsce 9 marca. Nowe kompozycje, niekiedy smagane zimowym nadmorskim wiatrem, wzbogacone o mocniejsze brzmienia, przeplatane są delikatnymi balladami. Nie brakuje także folkowych melodii, chwilami zabarwionych elementami elektroniki. Klimat wciąż pozostaje jednak akustyczny. Subtelne dźwięki ukulele, na którym gra Artystka, pozwolą na chwilę się zatrzymać i uciec od codzienności.

Do dobrze znanych już instrumentów dołączyła mandolina i puzon. Do współpracy koncertowej Julia Pietrucha zaprosiła tych samych wspaniałych muzyków, z którymi rozpoczęła przed dwoma laty tę muzyczną podróż.

Premiera albumu otworzyła wiosenną trasę koncertową, która – jak na płytę inspirowaną morzem przystało – rozpocznie się Gdańsku. Warzywniak zagra w największych miastach Polski. W pięknych obiektach teatralnych, filharmoniach i na nowoczesnych scenach.

Koncert w łódzkiej Wytwórni odbędzie się 25 marca. Mamy nadzieję zobaczyć Państwa radosnych jak budząca się do życia wiosna!

Podoba Ci się ten artykuł ?? Podziel się!

Odpowiedz

*

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com