Koncerty.xx.pl - Jedyny taki portal koncertowy !!! Relacje, FOTOrelacje, wywiady, promo, imprezy, koncerty w Łodzi. Kluby: Dekompresja, Wytwórnia, Stereo Krogs, Metro, Atmosfera, Badgad Cafe, Luka, Lumubowo, Szafa, Antrakt, DOM, Bukowina, Event Horizon Łódź, Jarmark Łódzki, Zapiecek, Jazzga, Łódź Kaliska, Irish Pub, Iron Horse, Keja Pub, Gniazdo Piratów.

happysad znów w trasie!

Reklama


Zgodnie z tradycją happysad zagości znów w łódzkiej Wytwórni. Jako, że krążek „Ciało Obce” ujrzał światło dzienne ponad rok temu, a zespół był od tego czasu w naszym mieście już dwukrotnie, możemy spodziewać się stosunkowo przekrojowej setlisty. Mógłbym kolejny raz zachwalać, powoływać się na osiągnięcia i markę jaką jest happysad, jednak tym razem zaproszę po prostu Państwa na ten koncert 🙂

 

24 marca, sobota,

Organizator: Wytwórnia
Bilety: W przedsprzedaży: 50 zł / 55 zł. W dniu koncertu: 60 zł / 65 zł.

Timetable:

18:00 Drzwi
19:00 Support Lewe Łokcie
20:10 Happysad

 

Happysad wyrusza ponownie w trasę z piosenkami z ostatniej płyty „Ciało Obce”, która ukazała się 10 lutego 2017 r. pod szyldem Mystic Production.

O nowym materiale muzycy mówią: „Jesteśmy sekstetem. Cała płyta to energia sześciu osób, z których każda miała realny wpływ na jej kształt, ale także na atmosferę podczas komponowania materiału i jego nagrywania. Dzieliliśmy się inspiracjami, pomysłami, ale także problemami i nastrojami. Wszystko, co jest na tej płycie jest nasze, wspólne. Pewnie dlatego mamy nieodparte wrażenie, że jest to najbardziej eklektyczna, szalona, nieskrępowana, ale dalej bardzo szczera, płyta w naszym dorobku”.

Zespół jak zawsze nie zapomni też o starszych utworach. Oprócz tych z płyty „Ciało Obce” pojawią się piosenki z poprzednich albumów.

 

Podoba Ci się ten artykuł ?? Podziel się!

Odpowiedz

*

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com