Koncerty.xx.pl - Jedyny taki portal koncertowy !!! Relacje, FOTOrelacje, wywiady, promo, imprezy, koncerty w Łodzi. Kluby: Dekompresja, Wytwórnia, Stereo Krogs, Metro, Atmosfera, Badgad Cafe, Luka, Lumubowo, Szafa, Antrakt, DOM, Bukowina, Event Horizon Łódź, Jarmark Łódzki, Zapiecek, Jazzga, Łódź Kaliska, Irish Pub, Iron Horse, Keja Pub, Gniazdo Piratów.

[KONKURS !] Indios Bravos zawiesza działalność

Reklama


Wygraj wejściówkę na ostatni koncert Indios Bravos w Lodzi ! Napisz na swojej tablicy za co kochasz Indios Bravos udostępniając publicznie ten post. Link do swojego profilu wyślij na adres koncertyxx@gmail.com w temacie Konkurs – Indios Bravos. Konkurs trwa do czwartku poprzedzającego koncert do godziny 23:59

 

Z racji że to OSTATNIA TRASA Indios Bravos kilka słów od zespołu:

Od kilkunastu już lat, jak rok długi i Polska szeroka gramy koncerty. Wiosna, lato, jesień, zima jesteśmy w trasie i uwielbiamy to. Tworzymy zgraną ekipę świetnie czującą się w swoim towarzystwie. Mamy fantastycznych fanów, którzy pamiętają o wszystkich naszych urodzinach i wspierają we wszystkich działaniach. Jest świetnie, jest bezpiecznie, marzyliśmy o takim stanie.
W tym wszystkim najważniejsza jest jednak muzyka, która jest naszą pasją, i sposobem na komunikowanie się ze światem. A muzyka, jak każda inna forma sztuki potrzebuje fermentu, potrzebuje napięć, bo te rodzą emocje, które z kolei wyraża muzyka. Dla muzyki takie bezpieczne ciepełko, które nas ogarnęło jest na dłuższą metę zabójcze. Artysta nie stawiający sobie nowych wyzwań przestaje być artystą, a staje się rzemieślnikiem.
Postanowiliśmy więc wprowadzić trochę napięcia, i na czas bliżej nieokreślony w pewnym sensie zawiesić działalność.
W pewnym sensie, bo nie wykluczamy, że pojawimy się latem na jakimś festiwalu, czy innej tego typu imprezie, ale póki co, tegoroczna jesienna trasa, jest naszą trasą ostatnią.
Gutek przygotowuje się do swojej działalności solowej, Banach już taką prowadzi, będzie to czas dla nas, byśmy zatęsknili za Indios Bravos, i znów poczuli między sobą to twórcze napięcie, które towarzyszyło nam przez tyle lat.
Jak długo potrwa ta przerwa – czas pokaże, może rok, może pięć lat, jedno jest pewne – jesteśmy kumplami, którzy chcą ze sobą grać, i grać będą, bo wierzymy w Indios Bravos, ale by wiarę tę umocnić, musimy wystawić ją na próbę.
Dziękujemy za wszystko, i do zobaczenia na tych ostatnich klubowych koncertach, peace!

BILETY NA OSTATNI KONCERT W ŁODZI DOSTĘPNE:

KOLDECURE ” Pub Łódź Kaliska ” ul. Piotrkowska 102
w godz 15 00 – 19 00 tel. 602214751
Cena biletów : 32 zł w przedsprzedaż , 39 zł w dniu koncertu.
„Strefa Biletów” ul. Piotrkowska 59,

Bedroom ul. Moniuszki 4a.

Podoba Ci się ten artykuł ?? Podziel się!

1 Komentarz

  1. avatar
    Monika 23 października 2015 na 09:21 - Odpowiedz

Odpowiedz

*

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com